Svíčka Midnight Soul

Svíčka Midnight Soul pro chvíle té největší pohody a intenzivní kreativity. Měla by otevírat emoce, probouzet kreativní energii a pomáhat Ti zamilovat se sám/sama do sebe a nacházet cestu, jak Tvůj život žít a užívat si ještě mnohem intenzivněji a lépe.

990 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Kód: 144
Svíčka Midnight Soul

Detailní popis produktu

Svíčka v luxusním nočním provedení v tmavém skle s tmavě modrým voskem je vyrobena z kokosového vosku, přírodních vonných esencí a pokud si s ní dopřeješ 20-30 minut denně/každý večer, vydrží ti až čtvrt roku. 

MIDNIGHT SOUL, složení:
 
Hlava: Bergamot, bílé květy (tzv. white florals)  ylang ylang
 
Srdce: Sametový a exotický jasmín, kosatcové dřevo, cedrové dřevo
 
Základ: Santalové dřevo, ambra, a kapka kůže, která propojuje a uzemňuje vyšší tony
 
_______
 

Rozhodly jsme se udělat z balíčku něco exkluzivního a extra. Proto je součástí každého balíčku, kromě svíčky, také secret Spotify playlist sestavený z hudby, u které nejraději měníme naše životy k lepšímu nejen já, ale také další inspirativní ženy kolem mě, které si jdou za svými cíli a sny a secret video s řízenou relaxací, kterou sama vedu a kterou si můžeš dopřát kdykoli na ni budeš mít chuť nebo ji budeš potřebovat.

I vůně samotná je něco jiného a neotřelého, věř mi. 

Doufám, že se Ti bude svíčka líbit a že Ti přinese silnou ruku při budování ještě lepšího a intenzivnějšího života.

S láskou,

Bára

 

MIDNIGHT SOUL z pohledu ATELIER NOW vyplňuje osobní přání věnovat čas a pozornost sami sobe. Dovolit si zastavit se, ať už je doba jakkoliv turbulentní. Ve spolupráci na teto konkrétní svíčce si přejeme zosobnit kouzlo vznikající při setkání dualit, které jsou symbolem GEMINI COLLECTION. Věříme totiž, že správné propojeni kontrastních prvků dokáže vytvořit zážitek s velkým přesahem - inspirovaly jsme se ale třeba i zářícími hvězdami na temné obloze a záblesky tepla uprostred chladu zimy.