Vztahová karetní hra - COUPLE GOALS

Poznávací a sbližovací karetní hra COUPLE GOALS je určena všem párům, které se chtějí lépe poznat a posunout vztah o další úroveň výš. Protože dobrý vztah stojí na otevřenosti a komunikaci. 

Karetní hra COUPLE GOALS je určena pro všechny páry, bez ohledu na to, jak dlouho jejich vztah trvá, nebo jakého jsou pohlaví. Váš vztah se neustále vyvíjí, stejně jako vy dva. Myslíte si, že už se vzájemně dokonale znáte? Pocity, touhy i potřeby se mohou pravidelně měnit. Poznejte se takoví, jací jste právě teď.

Dopřejte si sbližovací čas a zahrajte si karty ať už poprvé, nebo po čase opakovaně. Uvídíte, že vám mají pokaždé co nového předat.

Pečlivě sestavené otázky a úkoly vám pomohou lépe poznat a pochopit nejen váši lásku, ale také sami sebe.

Jste připraveni?

 

499 Kč
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Kód: 78
Vztahová karetní hra - COUPLE GOALS

Detailní popis produktu

Hra obsahuje 50 pečlivě sestavených otázek a úkolů.

Posaďte se s partnerem/partnerkou v klidu a v soukromí. Vyhraďte si dostatek času na vzájemné poznávání. Možná budete potřebovat i skleničku na uvolnění a odvahu. :) Zamíchejte karty a nechte toho druhého vždy na střídačku vytáhnout jednu kartu. Otázka nebo úkol jsou vždy určeny pro toho, kdo kartu vytáhl. Nechte svou milovanou polovičku promyslet, co odpoví a potom o odpovědích diskutujte. Buďte tolerantní, mějte pochopení a nehodnoťte. Uvidíte, jak se jeden před druhým začnete pomalu otevírat.

Vytáhli jste úkol? Zamyslete se nad ním a splňte ho před vaším partnerem/partnerkou. Vysvětlete, co děláte a proč.